KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229391
nr 1622 9391
Oidentifierad konstnär. Insjölandskap, omkring 1900. Ej signerad. Olja på pannå, 30x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:11:03
25/5 08:12:01